Par mums

Par mums

praxx_posts

Uzņēmums SIA „EKSPERIUM” dibināts 2010. gadā.

Uzņēmums SIA „EKSPERIUM” ir uzņēmuma SAS „Теко-Терминал” (Pskovā, Krievijā) reģionālais pārstāvis.

SAS «ТЕКО-Терминал» kopš 1994. gada piedāvā noliktavas pakalpojumus uz noteiktu laiku. 19 darbības gadu laikā uzņēmums sevi pieteicis kā godprātīgu un apzinīgu eksporta tirgus dalībnieku, kurš atklāti un konstruktīvi sadarbojas ar visām kontroles iestādēm. Tas labvēlīgi ietekmē preču noformēšanas ātrumu un kvalitāti.

SAS “ТЕКО-Терминал” ir uzticams un pieredzējis partneris Krievijas Federācijā, kurš piedāvā pilnu muitas un loģistikas, kā arī uzglabāšanas pakalpojumu kompleksu, izmantojot mūsu terminētās uzglabāšanas noliktavas uz Krievijas-Latvijas robežas Grebņeva-Ubiļinka), kā arī Pskovas pilsētā (t. sk. dzelzceļa kravas).

Plašais pakalpojumu spektrs sniedz mūsu klientiem iespēju nenoslogot sevi ar kravu pārvadājumiem, noformēšanu, uzglabāšanu un komplektāciju.

Pieredze, kuru šajā laika posmā ieguvis uzņēmums «EKSPERIUM» ļauj:

  • organizēt ar maksimālu efektivitāti procesus, kuri saistīti ar kravu pārvadājumu īstenošanu, preču noformēšanu muitā, kravas apstrādi un uzglabāšanu;
  • izvēlēties individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot vairākus optimālus variantus uzdoto uzdevumu atrisināšanai;
  • sniegt saviem klientiem pilnu loģistikas servisu, nodrošinot savlaicīgu un efektīvu piegādi «no durvīm līdz durvīm».

Uzņēmuma «EKSPERIUM» rīcībā ir «Ubiļinskas» muitas-loģistikas terminālis (MLT), kuram tuvumā ir RPP «Ubiļinka» un «Теко-Терминал» terminētās uzglabāšanas noliktava (TUN) Pskovas pilsētā. «Ubiļinskas» muitas-loģistikas terminālis. «Ubiļinskas» MLT atrodas uz Krievijas-Latvijas robežas Pitalovskas rajonā, Pskovas apgabala teritorijā, un tas ir viens no lielākajiem un mūsdienīgākajiem muitas termināļiem Krievijas Federācijā. MLT kopējā platība — 13 hа, noliktavas telpu platība — 5100 m2, MLT ietilpība — 600 automašīnu.

«Ubiļinskas» MLT ir saldēšanas iekārtas, lai būtu iespējams noformēt preces, kuras tiek pakļautas veterinārajai un fitosanitārajai kontrolei. MLT ir aprīkots ar laboratoriju veterināro un fitosanitāro dienestu speciālistu darbam, krematoriju inficētu preču iznīcināšanai un automazgātuvi, lai dezinficētu transporta līdzekļus, kuri nonākuši saskarsmē ar inficēto preci.

«Ubiļinskas» MLT darbības priekšrocības:
MLT atrodas RPP «Ubiļinka» tiešā tuvumā.
Transporta līdzekļu pārvietošanās no RPP «Ubiļinka» uz MLT teritoriju tiek īstenota bez muitas tranzīta procedūras uzsākšanas.
Iespēja veidot vienotas datu bāzes ar pirmreizēju datu ievadi.
Pilns muitas noformēšanas cikls vienuviet un pēc iespējas īsākos termiņos.
Noliktava ir akreditēta, lai varētu noformēt augu un dzīvnieku valsts izcelsmes preces. Noliktava ir aprīkota ar mūsdienīgākajām iekārtām. Transporta līdzekļu pārvietošanās «Ubiļinskas» MLT virzienā bez nepieciešamības gaidīt rindā uz robežas.
Pieejama viesnīca un DUS.

«Теко-терминал» terminētās uzglabāšanas noliktava. «Теко-терминал» terminētās uzglabāšanas noliktava (TUN) atrodas Pskovas pilsētā, Pskovas robežpunkta atrašanās vietā.
Noliktavas kopējā platība — 16786 m2.
Piederīgās teritorijas platība — 10245 m2.
Noliktavas telpu platība — 2141 m2.
Noliktavas telpu derīgā platība — 4728 m3.
Stāvvietu skaits: terminētās uzglabāšanas noliktavā – 80+5 vienības, muitas kontroles teritorijā — 100 vienības.

TUN ir aprīkota ar mūsdienīgiem muitas kontroles līdzekļiem, tai ir nodrošināta diennakts apsardze, un tās rīcībā ir daudzveidīga iekraušanas un izkraušanas tehnika, kura sniedz iespēju veikt darbības ar jebkura veida kravām, t. sk. ar negabarīta kravām līdz 63 t.

TUN teritorijā ir 3 dzelzceļa atzari ar kopējo ietilpību 26 vagonu apjomā.

Noliktavu akreditējis Krievijas Federācijas Veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests, kas ļauj noformēt augu un dzīvnieku valsts izcelsmes, kā arī noteiktās temperatūrās uzglabājamas preces. Noliktavas teritorijā ir saldēšanas iekārtas preču uzglabāšanai.

Terminētās uzglabāšanas noliktava (TUN) sniedz šādas iespējas:
Uzglabāšana,
Pārkraušana,
Pārpakošana,
Marķēšana,
Šķirošana,
Apsargāšana,
Pavadīšana,
Ekspertu slēdzienu saņemšana,
Novērtēšana